Pashagaming Bank Transfer İle Para Yatırma Ve Çekme

Pashagaming sitesinin finansal işlemler şeklinde yapmış olduğu açıklamalar incelendiğinde, farklı yöntemlerin kullanıma açıldığı, bu yöntemler ile işlemlerin güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği görülmektedir. Sitenin finansal işlemleri yani ödeme yöntemleri konusunda gündeme getirdiği seçeneklerden en yoğun olarak kullanılan, pashagaming bank transfer ile para yatırma ve çekme seçeneğidir. Bu seçenek banka havalesi ya da EFT sistemi olarak da tanımlanabilir.

Pashagaming Bank Transfer İle Para Yatırma

Pashagaming bank transfer ile para yatırma işlemi için, önce sizin şahsınıza ait bir banka hesabının bulunması ve bu banka hesabının içerisinde para yer alması gerekecektir. Böyle bir hesabınız bulunuyor ise, transfer işlemini yapmadan önce, pashagaming sitesi ile irtibata geçmeniz, sitenin güncel hesap numaralarını, güncel IBAN numaralarını, site yöneticilerinden yani editörlerinden talep etmelisiniz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra yapmanız gereken işlem, çalıştığınız bankanın internet bankacılığına giriş yapmak, havale ya da EFT yani para yatırma işlemleri menüsüne gelmektir. Burada site yönetiminden aldığınız IBAN numarasını ilgili alanlara yazmanız, gönderecek para miktarını işaretlemeniz, açıklamalar bölümüne kullanıcı adını yazmanız gerekecektir. Bilgileri kontrol ederek onay tuşuna bastıktan sonra, transfer işlemi tamamlanacaktır. Daha sonra site hesaplarınıza giriş yapmalı, hesaplar üzerinden para yatırma ve para yatırma bölümü üzerinden de bank transfer seçeneğine gelmelisiniz. Bu seçenek üzerinden yaptığınız transfer işlemlerinin detaylarını, ilgili hanelere girmeli ve işleme onay vermelisiniz.

Pashagaming Bank Transfer İle Para Çekme

Pashagaming bank transfer ile para çekme işlemi de oldukça basittir. Bu işlemin uygulanması konusunda, para çekme formuna hesaplarım menüsü üzerinden ulaşmanız, size ait olan banka hesap bilgilerini ya da doğrudan IBAN numarasını girmeniz yeterlidir. Çekeceğiniz para miktarını yazdıktan ve en altta bulunan onay tuşuna bastıktan sonra, maksimum 10 dakika içerisinde vermiş olduğunuz hesaba kazançlarınız gönderilmiş olacaktır.

Pashagaming Bank Transfer İle Para Yatırma Ve Çekme Güvenli mi?

Pashagaming bank transfer ile para yatırma ve çekme güvenli mi? Güvenli finansal işlemler başlığı altında hizmet veren sitede, bu yöntemin ve diğer yöntemlerin kullanılması konusunda herhangi bir problem yoktur. Banka bilgilerinizin paylaşılması, ele geçirilmesi, kopyalanması ya da banka hesap bilgileriniz üzerinden bilginiz dahilinde işlem yapılması gibi bir durum ortaya çıkmayacaktır.Bir cevap yazın

Canlı Destek

Canlı Desktek