Pashagaming Ecopayz İle Para Yatırma Ve Çekme

Pashagaming ecopayz ile para yatırma ve çekme işlemini kullanabileceğiniz sitelerden bir tanesidir. Bu seçenek ile hesaplarınıza oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde ve kolay işlem aşamalarından sonra, para yatırabilir ve hesaplarınızda bulunan kazançları geri alabilirsiniz.

Pashagaming Ecopayz İle Para Yatırma

Pashagaming ecopayz ile para yatırma işlemi kolaydır. Ancak bunun için, pashagaming sitesinin dışındaki online hizmet sunucularından, bir ecopayz hesabı açmanız gerekmektedir. Ecopayz hesabı, hesap oluştur buton aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için bir ecopayz hesabı meydana getirmiş iseniz, yapmanız gereken ilk işlem, bu hesap içerisine para göndermektir. Hesabınıza para göndermiş iseniz ve bu parayı pashagaming sitesine transfer etmek istiyor iseniz, tekrar ecopayz sitesine bilgileriniz ile giriş yapmalı, sanal kart oluştur şeklinde buton üzerinden işaretleme yapmalısınız. Bu aşamada sizlerden göndermek istediğiniz para miktarını girmeniz talep edilecektir. Para miktarını girdikten sonra, alt kısımda bulunan oluştur butonuna tıklamanız durumunda, bir şifre tanzim edilecek ve ekrana yansıtılacaktır. Bu şifre ve gönderdiğiniz para miktarını unutmamalı ya da bir yere not almalısınız. Daha sonra pashagaming sitesine giriş yapmanız, pashagaming sitesine giriş yaptıktan sonra para yatırma bölümüne gelmeniz ve seçeneklerden ecopayz yazısına tıklamanız gerekecektir. İlgili alanlara bir önceki siteden almış olduğunuz şifreyi yazar, para yatırma miktarını yazar, gönder tuşuna basar iseniz, işlem tamamlanacaktır.

Pashagaming Ecopayz İle Para Çekme

Pashagaming ecopayz ile para çekme sistemin hesap numarası üzerinden gerçekleşmektedir. Hesabım, hesabım üzerinden para çekmeye, para çekme üzerinde ecopayz başlığına gelir, formu açar ve hesap numaranızı yazarak çekeceğiniz para miktarını girerseniz, onay tuşu ile işlemi sonlandırmanız ve kazançları geri almanız mümkün hale gelmektedir.

Pashagaming Ecopayz İle Para Yatırma Ve Çekme Güvenli mi?

Pashagaming ecopayz ile para yatırma ve çekme güvenli mi? Sorusunun gündeme getirildiği görülmektedir. Öncelikli olarak bilinmelidir ki, pashagaming sitesi finansal işlemler konusunda gereken her türlü güvenlik tedbirini uygulamaya sokmuş bulunmaktadır. Site üzerine düşen her şeyi yapmıştır. Ecopayz sisteminin kullanılması konusunda ise, ecopayz sistemi tarafından gündeme getirilen güvenlik uygulamaları da bulunmaktadır. İki kaynak üzerinden de güvenli bir şekilde işlem yapılabileceği garantisi verilmiştir.Bir cevap yazın

Canlı Destek

Canlı Desktek