Pashagaming Neteller İle Para Yatırma Ve Çekme

Pashagaming neteller ile para yatırma ve çekme işlemi güvenli bir şekilde işlem yapmak isteyenler tarafından gündeme getirilen, elektronik cüzdan sistemini tanımlanmaktadır. Site elektronik cüzdanlar ile hesaplara para yatırılması konusunda ve hesaplardan para çekilmesi konusunda da hizmet vermekte olup, seçenekler içerisinde en fazla tercih edilenlerden bir tanesi, yukarıda ifade edilen neteller seçeneğidir.

Pashagaming Neteller İle Para Yatırma

Pashagaming neteller ile para yatırma işlemini gerçekleştirmek istiyor iseniz, önce kendi adınıza ait olacak şekilde bir neteller hesabı açmalısınız. Bu hesabın açılması konusunda, pashagaming sitesinin herhangi bir sorumluluğu, herhangi bir görevi bulunmamaktadır. İnternet üzerinden resmi web sayfası aracılığı ile bir neteller hesabı meydana getirebilirsiniz. Kayıt ol şeklindeki buton üzerinden hareket etmek suretiyle, bir neteller hesabı açarsınız. Açmış olduğunuz neteller hesabının içerisine, bu sistemi işleten kurumun hesap numaraları aracılığı ile para transfer edersiniz. Para transfer işlemini gerçekleştirdikten sonra, bu hesapta bulunan paraları pashagaming sitesine aktarabilirsiniz. Bunun için tekrar neteller sisteminin hesap bölümüne giriş yapmanız, sanal kart oluştur butonunu bulmanız, işaretlemeniz gerekecektir. Pashagaming sitesine göndereceğiniz para miktarını yazmalısınız ve sanal kart oluşturma butonunun sağ alt köşesinde bulunan oluştur yazısını tıklamalısınız. Bu aşamadan sonra, sizlere bir adet şifre verilecektir. bu şifreyi kaybetmemelisiniz. Pashagaming sitesine giriş yapmalısınız, para yatırma formuna gelmelisiniz, para yatırma formunda neteller seçeneğini bulmalısınız ve az evvel oluşturduğunuz şifre ile birlikte, gönderdiğiniz para miktarını yazmalı ve tekrar pashagaming sitesinde bulunan gönder tuşuna basmalısınız. İşlem tamamlanmış olacak ve para hesabınıza yansıtılacaktır.

Pashagaming Neteller İle Para Çekme

Pashagaming neteller ile para çekme işlemi de, aynı para yatırma esasları dahilinde yürütülmektedir. Pashagaming sitesine giriş yapmalısınız, para çekme formunu hesaplarım menüsü üzerinden açmalısınız ve seçenekler içerisinden, neteller seçeneğini tercih etmelisiniz. Neteller hesabınıza ait numarayı yazar, çekeceğiniz para miktarını girer ve onay tuşuna basar iseniz, bu işlemde yani para çekme işlemi de sonlanmış olacaktır.

Pashagaming Neteller İle Para Yatırma Ve Çekme Güvenli mi?

Pashagaming neteller ile para yatırma ve çekme güvenli mi? Sistemin çalışma mantığı, sistemin piyasaya giriş mantığı incelendiğinde, güvenlik açısından problem ile karşılaşmayacağız seçenek ifadesini kullanmak mümkündür.Bir cevap yazın

Canlı Destek

Canlı Desktek